Destek Merkezi

Birden Fazla Kart Oluşturma ve Bir Sipariş Olarak Satın Alma

Son Güncelleme: Mar 27, 2018 04:19AM UTC

Kartvizitinizi satın aldıktan veya tamamladıktan sonra eğer farklı bir kişi / iş arkadaşı için aynı kartviziti satın almak isterseniz aşağıdaki işlemleri gerçekleştireceksiniz:

 

Yeni bir kart oluşturmaya başlamadan önce, seçtiğiniz seçeneklerle birlikte yaptığınız ilk kartvizitinizi sepete koyduğunuzdan emin olun.

 

Adım 1: Daha sonra sağ üst köşede bulunan "Hesap ve Projeler" düğmesini tıklayın.

 

Adım 2: Ardından aşağı açılır listeden "Projelerrim" i seçin ve ardından Sol taraftaki Kartvizitler'e tıklayın.

 

Adım 3: Farklı bir kişi / iş arkadaşınız için oluşturmak istediğiniz kartviziti bulun e "Cifte Kart" düğmesine tıklayın.

 

Adım 4: Bu sizi düzenleme sayfamız olan 3. Adım'a getirecektir. Artık bu sayfada ihtiyaç duyulan kişisel bilgiler ekranının sol tarafındaki beyaz metin kutularını kullanarak değiştirebilirsiniz. Kutudaki metne tıklayarak değiştirilmesi gereken metin kutusunu seçin. Geçerli metni silmek için sil tuşuna basabilir veya seçilene kadar metin kutusunu çift tıklatabilir ve mevcut metni silmek için sil tuşuna basabilirsiniz.

 

Adım 5: Bu sayfadaki kartvizitte tüm değişiklikleri yaptıktan sonra, düzenleme ekranının sağ alt kısmında bulunan "Kartvizit Kaydedin" düğmesine tıklayın.

 

Adım 6: Daha sonra yazımın doğru olup olmadığını kontrol etmenizi ister. Ek değişiklikler veya düzeltmeler yapmanız gerekiyorsa Düzenlemeye Devam Et Düğmesine tıklayın. Herhangi bir düzeltmeye veya başka bir değişikliğe ihtiyacınız yoksa Tasarımı Kaydet Düğmesine tıklayın.

 

Adım 7: Tasarımı kaydettikten sonra artık miktarını, kağıt hamurunu, kartvizitin arkasını nasıl tasarlanmasını istediğinizi ya da arkayı boş bırakmayı seçebilirsiniz. Yeni kartvizitiniz şimdi sepetinize eklenecek.

 

Farklı bir kişi / iş arkadaşı için aynı şablona sahip başka bir kartvizit yapmak isterseniz, tamamlamak için bu adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

 

Ayrıca tüm projelerinizi "Projelerim" listenizde bulabilirsiniz. Kaydedildiğinde, kartvizitler bölümünüzün altında bu listede dosyalanacaklar.

 

Bizimle İletişime Geçin

a9036b5c6146e5715fe07f45366dd943@logomixinc.desk-mail.com
https://cdn.desk.com/
false
desk
Yükleniyor
saniye önce
bir dakika önce
dakika önce
bir saat önce
saat önce
bir gün önce
gün önce
hakkında
false
Geçersiz karakterler bulundu
/customer/tr/portal/articles/autocomplete